logotype

KKS Orzeł Bobola

Diecezjalna Akademia Pilkarska

Diecezjalna Akademia Piłkarska już działa

 

 

W piątek, 6 maja w Czartajewie odbyła się uroczysta inauguracja działalności Diecezjalnej Akademii Piłkarskiej.

W Diecezjalnej Akademii Piłkarskiej aktualnie trenuje 15 młodych i zdolnych sportowców z terenu diecezji drohiczyńskiej. Szkoła ma siedzibę w internacie w Czartajewie, a zawodnicy trenują i grają w drużynie Katolickiego Klubu Sportowego Orzeł Bobola. KKS zrzesza obecnie 100 zawodników w trzech grupach wiekowych, a ich opiekunami i trenerami są ks. Jarosław Rosłon i Rafał Burakowski. Sportowcy odnoszą niemałe sukcesy. W roku 2010 w ogólnopolskim „Turnieju Orlika O Puchar Premiera”  na 10.743 startujące grupy, piłkarze Orzeł Bobola zajęli 10 miejsce w Polsce.

Czytaj więcej: Diecezjalna Akademia Pilkarska

Turniej Siemiatycze

Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców z r. 1997 – Siemiatycze 19.02.2011

 


W Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 1997, który odbył się 19.02.2011r w hali widowiskowo-sportowej w Siemiatyczach wzięło udział 8 drużyn z województw: podlaskiego, lubelskiego i mazowieckiego. Gospodarze turnieju okazali się bezkonkurencyjni i w pięknym stylu zajęli 1 miejsce, odnosząc 5 zwycięstw. W finale zawodnicy KKS Orzeł Siemiatycze nie dali szans gościom z Białegostoku pokonując Hetmana 3-0. Królem strzelców turnieju został Marcin Iwaniuk ( 11 bramek) z KKS Orzeł Bobola Siemiatycze Uroczystego zakończenia turnieju dokonali: Przewodnicząca Rady Miasta Siemiatycze p. Agnieszka Sitarska oraz Dyrektor MOSiR p. Roman Umiastowski.

Czytaj więcej: Turniej Siemiatycze

KKS Orzeł Bobola

Zawodnicy KKS Orzeł Bobola Siemiatycze przebywali na testach w Legii Warszawa

 

Zawodnicy KKS Orzeł Bobola Siemiatycze w dniach 10.02-13.02.2011r przebywali na testach w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Na zaproszenie p. Tomasza Sokołowskiego w treningach oraz sparingach " Młodych Wilków" Legii  wzięło udział 6 zawodników z siemiatyckiego klubu: Bartek Kamiński (r.1995), Paweł Radziszewski (r.1996), Marcin Iwaniuk i Hubert Zawadzki ( r.1997), Karol Olędzki i Kacper Charyton ( r.1998).

Czytaj więcej: KKS Orzeł Bobola

1% dla KKS Orzeł Bobola

 

 

CARITAS PARAFIALNY i Katolicki Klub Sportowy ORZEŁ BOBOLA SIEMIATYCZE zwracają się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku na szczytny cel. Otóż uzyskane pieniądze będą przeznaczone na wsparcie  działalności, przede wszystkim KKS.

Niewątpliwie najważniejsze jest niesienie pomocy dzieciom i młodzieży naszego miasta, powiatu i diecezji.

Obecnie w klubie trenują dwie drużyny chłopców (łącznie 70 osób).

Czytaj więcej: 1% dla KKS Orzeł Bobola

Turniej Piłki Nożnej. Węgrów

Drużyna Parafialna KKS ORZEŁ BOBOLA Siemiatycze dnia 22.01.2011 r. wzięła udział w III OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ w Węgrowie. Nasi piłkarze zagrali bardzo dobrze i na 14 drużyn zajęli II miejsce.

Czytaj więcej: Turniej Piłki Nożnej. Węgrów

2015  Parafia św. Andrzeja Boboli w Siemiatyczach  .;R